...

E-vzdelávanie

Budúcnosť vzdelávania je tu. Pripojte sa k e-learningovej revolúcii s našimi inovatívnymi riešeniami určenými zamestnancom a študentom všetkých vekových kategórií z akéhokoľvek prostredia a s akoukoľvek úrovňou zručností.

PRE SPOLOČNOSTI

poskytujúce svojim zamestnancom školenia, tréning a vzdelávanie s cieľom zabezpečiť im aktuálne informácie 

PRE VZDELÁVACIE INŠTITÚCIE

poskytujúce svojim žiakom inovatívne a individuálne zážitky z učenia v triedach

Celoživotné vzdelávanie ako kľúč k obchodnému úspechu

Náš digitálny vzdelávací tréner spoľahlivo zabezpečí, že to, čo sa naučíte, zostane natrvalo uchované v pamäti. Inteligentné algoritmy prinášajú správne cvičné otázky v správnom čase.

Interaktívne vzdelávanie je efektívnejšie ako pasívne nasávanie vedomostí

Zvýšte motiváciu učiť sa prostredníctvom kvízových duelov proti svojim vlastným kolegom alebo priateľom. Push notifikácie zabezpečujú zvýšenú aktivitu.

Čím je náš e-learningový nástroj výnimočný?

Je hravý

Rozmanité a ľahko použiteľné miniškolenia a interaktívne rozprávanie príbehov vo vás vyvolajú chuť učiť sa. Sociálne a hravé hodnotenie motivuje z dlhodobého hľadiska.

Je inteligentný

V pozadí priebežných minihodnotení sa skrýva inteligentný učebný algoritmus, ktorý sa pýta správne otázky v správnom čase.

Je jednoduchý

Učebný obsah sa vytvára rýchlo a jednoducho na základe rôznych interaktívnych šablón a zdieľa sa s používateľmi live. Dizajn vzdelávacej aplikácie optimalizovaný pre mobilné zariadenia ponúka moderné a ľahko zrozumiteľné používateľské rozhranie na všetkých platformách.

Je individuálne prispôsobený

Početné možnosti prispôsobenia a ďalšie voliteľné moduly umožňujú konfiguráciu na mieru. Možné je aj pripojenie k existujúcim systémom. Zážitok zo vzdelávania individualizovaný inteligentným algoritmom zaručuje udržateľne konsolidované znalosti.

Príležitosť prináša vedomosti – učte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Budúcnosť vzdelávania je flexibilná a mobilná. Naše riešenie e-vzdelávania sme optimalizovali pre mobilné zariadenia aj stolové počítače.

Máme riešenie pre vaše školenie

Chcete sa dozvedieť, ako zákazníci ťažia z nášho riešenia?

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.